Ürün İadesi

Sayın Müşterilerimiz, bildiğiniz üzere NBeauty olarak temiz, enerjik ve sağlıklı bir yaşam için ürünler tasarlıyor ve bu ürünleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sizlerin de anlayışla karşılayacağı üzere; ürünlerimiz, cildinizle birlikte size de sağlık ve mutluluk getirmesi için tasarlandığından bu ürünlerin başkalarında kullanılmaması ve tek bir kişinin cildi ile bütünlük sağlaması gerekmektedir. Bu noktada; bizden satın almış olduğunuz ürünlerin iade edilmesini talep etmeniz halinde; surette açılmamış/kullanılmamış orijinal kutu veya ambalajı ve orijinal faturası ile ürünün tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içerisinde yapılması gerekte olup, iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerin iadesi tarafımızca kabul edilemeyecektir.

Tüm Dijital Eğitim içerikleri Nihan Büyükaksu tarafından hazırlanmış olup dijital haklar yönetimi (DRM) ile korunmaktadır.İçerikler kopyalanmaya veya yeniden dağıtıma engel olmak amacıyla tespit edilebilir olacak şekilde dijital olarak işaretlenmektedir.İzinsiz kopyalama veya paylaşım durumunda hukuki süreçlere başvurulacaktır.

6502 sayılı Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereği, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar cayma hakkının istisnalarıdır. Bu bağlamda, online eğitimlerde (dijital eğitim içerikleri dahil) iade-iptal veya değişiklik yapılamamaktadır.

İade edilmesi istenen ürün için öncelikle bizimle iletişime geçmeniz ve iade için talep oluşturmanız gerekmektedir. İade veya değişim isteğiniz aynı gün içerisinde incelenecek ve e-mail adresinize ürünün niteliğine göre onay veya red e-maili gönderilecektir. Eğer tarafınıza onay e-mailini gönderilirse, e-mailini aldıktan sonraki 3 iş günü içerisinde iade gönderinizi yapmanız gerekmektedir.

Ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra tekrar tarafımızca incelenecek olup, iadesi kabul edilecek durumda olmayan ürünlerin iadesi gerçekleşmeyecektir ve tarafınıza tekrar aynı şekilde gönderimi sağlanacaktır. Tekrar gönderimlerde kargo ücreti alıcı tarafından karşılanacaktır.

Sipariş İptali

Yeni verdiğiniz siparişinizin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya verilmemiş olması gerektiğini hatırlatırız.

– Ürünlerimizin hassas ve kırılgan olduklarını unutmayın. Ürünler size hasarsız ulaştıktan sonra düşme, darbe alma, hatalı kullanım ve temizlik gibi nedenlerden dolayı iade-değişim veya tamir hizmetlerimizin olmadığını ayrıca hatırlatmak isteriz.

Mutlu bir gün dileriz.

Ürün İade Formu